Geleneksel Bünyan halıları Türkiye’de ve dünyada son derece popüler olan ve pek çok yerde kullanılan el dokuması halılardır. Kökeni Orta Asya’ya dayanan, büyük bir emek ve özenle dokunan ve yüzyıllardır devam eden Bünyan halısı yıkama bakımından da büyük bir özen ve hassasiyet gerektirir.

Bünyan Halısı Nasıl Yıkanmalıdır ?

Dokuma sıklığı fazla olan Bünyan halısı, el dokuması olduğu için hassasiyetle yıkanmalıdır. Renklendirmesi de doğal boyalarla elde edildiği için yıkama esnasında fazla suda bekletmek veya yıkama işlemini uzatmak Bünyan halısının renklerinin solmasına neden olur. Bu nedenle Bünyan halısı kısa sürede, hiç vakit kaybetmeden, nitelikli halı yıkama makineleri ve insan sağlığına zararlı kimyasallar içermeyen Doğal deterjanlarla yıkanmalıdır.

Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Halı yıkama bizim profesyonel olarak yaptığımız iştir. Firmamızdaki bütün teknolojik aletler ve kullanılan temizlik ürünleri halı yıkamaya uygun olarak özenle seçilmekte, deneyimli personelimiz tarafından halılarınız özenle yıkanmaktadır.

Yıllardır halı yıkama işi yaptığımız için sahip olduğumuz birikimleri yeni teknolojiler ile harmanlıyor ve sizlere üstün hizmetler sunuyoruz. Firmamız size halı yıkama firmaları içinde halılarınıza zarar vermemeyi ve üstün temizliği garantileyen lider bir firmadır. Çünkü biz;

  • Her halı türüne, iplik yapısına, dokuma sıklığına, boya ve boyutuna göre uygun olan yıkama programlarını kullanmaktayız.
  • Halı yıkama makinelerimiz programlı ve hassasiyetle, d