Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt  halı yıkama firmaları arasında ilk ve tek kurumsal yapıya sahip olan, profesyonel ekibi  ile hizmet veren Hedef Halı Yıkama bünyesinde yer alan Esenyurt’taki tesisimizde halı, koltuk, battaniye, yorgan gibi tüm eşyalarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Esenyurt  içerisindeki alt bayi bölgelerimizi şöyle sıralayabiliriz; Esenyurt Halı Yıkama, Atatürk  Mh, Akçaburgaz, Cumhuriyet Mh, Esenken, Çakmaklı, İncirtepe, İnönü Mh, İstiklâl Mh, Kıraç, Mehterçeşme Mh, Namık Kemal Mh, Örnek Mh, Pınar Mh, Saadet Dere Mh, Sanayi Mh, Sonevler, Talat Paşa, Yenikent ve Yeşilkent Halı Yıkama. Görüldüğü üzere Esenyurt Halı Yıkama Tüm bu bölgelerde sizlere tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyor. .

Esenyurt bölgesinde ikamet edenler:

Neden Hedef Halı Yıkama’yı Tercih Etmelisiniz?

  • Bölgenin İşletme Ruhsatlı Tek Halı Yıkama Fabrikasıdır.
  • Makine Parkurunu %100 tamamlamış, Tam Otomatik Bilgisayarlı Yıkama sistemine sahiptir.
  • Garantili yıkama hizmeti vermektedir.
  • Firmamız PHTYD, İSHAYDER, MARHALFED, İSTEMO ve Kurumsal Halı Yıkamacılar Derneklerinin üyesidir.
  • İnsan sağlığına zararı olmayan şampuan ve malzemeleri kullanılmaktadır.
  • Firmamız 1. Sınıf, A Kalite yıkama belgesine sahiptir.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız