Hereke halısı yüzyıllardır Türkiye’de ve dünyada ünlü halılar olarak bilinmekte ve meraklıları tarafından özel olarak araştırılarak satın alınmaktadır. Dünyanın en ince halısı olan Hereke halısı yün ve ipek olmak üzere iki farklı türde dokunmaktadır. Çift düğüm tekniği kullanılarak dokunan Hereke halıları dünyanın en ince halısı olmasına rağmen en sağlam halıları arasında yer alır. Santimetrekaresinde yün halılarda 36, ipek olanlarda ise ortalama 100 düğüm bulunan Hereke halısının dünya çapında bu kadar ünlü olmasının sebebi de bu özenli dokunma ilkeleridir.

Hereke Halısı Nasıl Yıkanmalıdır?

Hereke halıları çok özenli yıkanması gereken halılardır. Çünkü el dokuması olan ve dokuma sıklığı oldukça fazla olan bu halılar hassasiyetle ve doğru şekilde yıkanmadığı takdirde yıpranır ve renkleri bozulur. Sahip olduğunuz Hereke halısı son derece değerli bir halı olduğu için özenle yıkanması gerektiğini unutmamalısınız.

Halılarınızı Kurumsal halı yıkama firmalarına ve profesyonel ellere teslim edin, içiniz rahat olsun. Çünkü biz sizlere mükemmel ve kusursuz halı yıkama garantisi veriyoruz.

Üstün ekipmanlarımız, deneyimli ekibimiz, hijyenik ve uygun ortamlarda özenle yıkanır ve klimalı ortamlarda kurutulur. Yıkanıp kontrol edilen halılar, kalite kontrol işleminden geçer, temizliğinden emin olunduktan sonra sizlere teslim edilir.

Halı Yıkama Makineleri

Halı yıkama makinelerimiz, Bilgisayarlı tam otomatik son teknoloji ile üretilmiş makinelerdir. Her türlü halı türüne özel yıkama programları ile Hereke halılarınız için de en