Halılar özellikle evlerde kullanıldığı alanda zaman içerisinde mikrop ve bakteri barındırması nedeniyle sağlıksız ortamlarda oluşmasına neden olabilir. Bu duruma en çok çocukları etkileyeceğini halılarınızın devamlı olarak temiz ve hijyenik olduğundan emin olmanız gerekir. Belli aralıklar ile halılarınızı yıkattırmanız bu açıdan daha sağlıkla kullanın imkanı elde etmenize yardımcı olacaktır.

Firmamız Kayseri halı yıkama alanında sizlere sunmuş olduğu profesyonel hizmet ile kaliteli sonuçlar almamıza yardımcı olmaktır. Fabrikamız içerisinde yer alan tam otomatik makine seçenekleri özellikle halılarınızın daha etkili ve kaliteli şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda kullandığımız kaliteli şampuan seçenekleri antibakteriyal özelliği de sahip olduğundan halılarınızda hijyenik sonuçlar alınmaktadır.

Profesyonel Kayseri Halı Yıkama Hizmeti

Yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile halı yıkama alanında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayarak yolumuza devam etmekteyiz. Bizim önceliğimiz her zaman müşterilerimizin kaliteli ve verimli sonuçlar almasını sağlamak olduğundan bu alanda oluşturduğumuz uzman personelimiz ile sizleri her türlü halıda yıkama hizmeti sunmaktayız.

Taleplerinize göre halılarınız adresinizden alınarak fabrika içerisinde gerekli işlemler yapıldıktan sonra yeniden adresinize teslim edilmektedir. Bu süreç içerisinde her halı için yapısına ve dokusuna göre en doğru sonuçlar verecek şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Yıkama işleminden önceliğimiz halıların yapısına göre ayrılmasıdır. Bu sayede herhal