Silivri Halı Yıkama

Silivri Halı Yıkama, Halılar evin belki de en önemli aksesuarlarından biridir. Bu sebep ile evin güzel görünmesi biraz da halıların güzel görünmesine de bağlıdır. Burada halıların düzenli olarak yıkanmasının görüntü için önemli olduğu anlatılmaya çalışıyor. Evde halı yıkama imkanları genel olarak kısıtlıdır ve evde ne kadar da olsa halı yıkamak istenilen temizliği sizlere sağlamayacaktır. Bu sebeple eğer halınızın en temiz şekilde yıkanmasını istiyorsanız bu süreçte yapmanız gereken Silivri halı yıkama imkanlarından yararlanmaktır.

Merkezimize getirilen halınızın yıkama aşamaları aşağıdaki gibidir.

Toz Alma

Merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Tam hijyen sağlayabilmek adına toz alma makinesinde çırpma işlemi ile halınızın derinine işlemiş toz ve akarlardan arındırılması sağlanır. İşletmemizde istisnasız her halı toz alma işlemine tabi tutulur.

Yıkama İşlemi

Tozlarından arındırılarak yıkama işlemine uygun hale getirilen halılar, tam otomatik halı yıkama makinelerinde yıkama işlemine alınır. Halılarınız kimyasal katkı maddeleri olmay